Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. CRM osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

CRM kampánymenedzser - sportfogadás területre

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a játékosbázis aktivitásának fenntartása, lemorzsolódásának csökkentése célcsoportra optimalizált kampányok és ajánlatok révén,
  • játékosszokásokon, szegmentáción alapuló kampányok kialakítása, menedzselése,
  • ügyfél-elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások (promóciók, kampányok, hírlevelek) kidolgozása, megvalósítása,
  • CRM rendszer továbbfejlesztésében való aktív részvétel,
  • részvétel a játékosbázis szegmentációjában, kampány célcsoportok meghatározásában,
  • kampányok hatékonyságának javítása a kampány visszamérések eredményei alapján,
  • vezetői riportok, prezentációk készítése

Téged keresünk, HA:

  • van minimum 1 év tapasztalatod e-mail marketing / kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területen,
  • napi szinten követed a legfontosabb sporteseményeket, és tudod mi az a sportfogadás
  • jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt,
  • pontosan és precízen végzed a munkádat,
  • ismered a számsorsjátékokat, érdeklődsz a cég termékei iránt,
  • jól tudsz csapatban dolgozni,
  • Microsoft Office alkalmazásokat jól ismered

Előnynek számít, HA:

  • van szövegírói tapasztalatod,
  • értesz a HTML szerkesztéshez,
  • Adobe Photoshop vagy egyéb grafikai szoftvert ismered,
  • van üzleti oldali fejlesztés menedzsment tapasztalatod,
  • társalgási szinten beszélsz angolul,
  • érdeklődsz a hazai és nemzetközi sportfogadás iránt,

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon