Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Beszerzési munkatárs

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • indirekt eljárások menedzselése szolgáltatás és termék beszerzési kategóriában egyaránt
    (a beszerzési eljárás összeállításától a szerződéskötésig),
  • szerződés tárgyalások lefolytatása és szerződésmenedzsment,
  • általános beszerzési kérdésekben támogatás nyújtása a beszerzéssel érintett szervezeti egységeknek,
  • beszerzési folyamatok monitorozása, fejlesztési javaslatok kidolgozása,
  • beszerzési terv és kapcsolódó előterjesztések összeállításában való részvétel,
  • döntéselőkészítő anyagok és kimutatások összeállítása,
  • beszerzési eljárásban résztvevő társterületekkel (jogi, gazdasági és igénylő terület) való együttműködés és kapcsolattartás.

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel befejezett felsőfokú végzettséggel,
  • hasonló munkakörben szereztél már legalább 3-5 év munkatapasztalatot,
  • magabiztosan tudsz tárgyalni,
  • aktív, erős felhasználói szinten ismered az MS Office programokat,
  • analitikus és stratégiai gondolkodás jellemző Rád,
  • proaktív, eredményorientált hozzáállásod van,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi
  • kiemelkedő a szervezőkészséged.

Előnynek számít, HA:

  • felsőfokú végzettséged gazdasági területen szerezted,
  • dolgoztál már beszerzési informatikai rendszerben,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvismerettel rendelkezel mind szóban, mind írásban.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.