Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

BESZERZÉSI MUNKATÁRS

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • árajánlatok bekérésében, elemzésében és összehasonlításában,
  • tárgyalásokon való aktív részvételedben,(döntéselőkészítő anyagok összeállításában, esetenként tárgyalások lefolytatásában)
  • szerződéskötések előkészítésében,
  • tenderek önálló lefolytatásában, illetve a beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó feladatok ellátásában,
  • a Társaság társosztályaival való folyamatos együttműködésben, feladatellátásukhoz kapcsolódó koordinációban,
  • heti, havi riportok és átfogó elemzések elkészítésében.

Téged keresünk, HA:

  • szívesen veszel részt a munkavégzésedre vonatkozó belső működési rend, szabályzatok proaktív karbantartásában,
  • átlátható számodra a beszerzés teljes folyamata tervezéstől a szerződéskötésen át a monitoringig, riportkészítésig,
  • rendelkezel befejezett felsőfokú gazdasági, mérnöki vagy jogi területen szerzett végzettséggel,
  • szereztél legalább 3-5 év szakmai tapasztalatot hasonló munkakörben,
  • rendelkezel aktív, erős MS Office ismerettel (kifejezetten Excel),
  • stratégiai gondolkodás és önálló, proaktív munkavégzés jellemző Rád,
  • gyorsan és jól alkalmazkodsz a változásokhoz,
  • kiváló a szervezőkészséged,
  • magabiztosan tudsz tárgyalni partnerekkel.

Előnynek számít, HA:

  • rendelkezel beszerzési informatikai rendszer használatában szerzett tapasztalattal,
  • járatos vagy a műszaki és informatikai jellegű beszerzések területén is,
  • a társasági beszerzési eljárások mellett a közbeszerzések világát is ismered,
  • írásban és szóban is jól kommunikálsz angolul.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.