Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ALKALMAZÁS RENDSZERGAZDA - FOGADÁSI RENDSZER ÜZEMELTETŐI TERÜLETRE

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • fogadási rendszer üzemeltetése, ellenőrzése, az ezekkel kapcsolatos alkalmazás rendszergazdai feladatok ellátása, rugalmasan tervezett, három műszakos beosztásban,
  • az üzemeltetéssel kapcsolatos naprakész adminisztrációs feladatok ellátása,
  • fogadási rendszer monitorozása, problémák megelőzése és megoldása, incidensek kezelése és folyamatainak követése,
  • az üzemeltetésben részt vevő társ területek informatikai támogatása,
  • kapcsolattartás az informatikai rendszerek szállítóival

Téged keresünk, HA:

  • van befejezett Középfokú informatikai végzettséged 1-3 éves rendszerüzemeltetői tapasztalattal, vagy pályakezdő vagy és rendelkezel szakirányú diplomával,
  • megbízható MS Windows, Linux, számítógép hálózati ismereteid vannak
  • alapfokú szinten jól kommunikálsz írásban és szóban angolul,
  • fogékony vagy az új ismeretek elsajátítására,
  • Jó hibakereső és problémamegoldó képességed van,
  • pontos és igényes vagy,
  • jól dokumentálsz

Előnynek számít, HA:

  • magas rendelkezésre állású szolgáltatások üzemeltetésében való jártasságod van,
  • jártas vagy különböző informatikai rendszerek adminisztrációjában,
  • IP hálózati ismereteid vannak,
  • tudsz programozni (Linux shell script írás),
  • ITIL módszertant ismered

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

Munkaidő: rugalmasan tervezett, délelőtt-délutáni beosztású folyamatos munkarendben – munkaszüneti napokon is