CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Játékfejlesztési és Stratégiai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÜZLET – ÉS TERMÉKFEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ (ELEMZŐ)

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • termék és szolgáltatás fejlesztéshez kapcsolódó piaci potenciál becslése, árbevétel előrejelzések modellezése,
  • a játékok forgalmi adatainak figyelemmel kisérése, szokatlan jelenségeik okának feltárása,
  • piackutatási és CRM adatok másodelemzése,
  • gazdaságossági számítások készítése,
  • döntés előkészítő elemzések összeállítása,
  • szerencsejáték piac elemzéséből származó információkra alapozva, javaslat a játékparaméterek módosítására, a meglévő számsorsjátékaink esetében,
  • új számsorsjátékok esetében az optimális játékparaméterek meghatározása,
  • hazai és nemzetközi iparágon belüli és kívüli innovációs lehetőségek értékelése, adaptálhatóságának vizsgálata.

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel felsőfokú gazdasági elemző, gazdaság informatikus vagy matematikus végzettséggel,
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel,
  • van legalább 2 év releváns tapasztalatod,
  • gyakorlatias üzleti, komplex, analitikus gondolkodásmódod van,
  • magas szintű szinten kezeled az MS Office-t (kiemelten MS Excelt),
  • pontosan, megbízhatóan végzed a munkádat és igényes vagy az önállóan ellátandó feladataid terén,
  • proaktív vagy.

Előnynek számít:

  • gazdasági-matematikai elemző szakirány,
  • játékelmélet iránti érdeklődés,
  • programozási ismeretek,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • érdeklődés az innováció, technológiai trendek iránt,
  • elemző szoftverek ismerete (pl. Power BI, SPSS, stb.),
  • adatbázis kezelési (SQL) ismeretek,
  • feladatkezelő rendszerek ismerete (pl. JIRA).

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.