CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ!

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Játékfejlesztési és Stratégiai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÜZLETI ELEMZŐ

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • megvalósításra javasolt üzleti és informatikai igények megértése és szükség esetén pontosítása,
  • üzleti igények közötti összefüggések tisztázása, érintett - üzleti és informatikai – területek, rendszerek és folyamatok azonosítása,
  • döntéselőkészítő anyagok elkészítése a felsővezetés számára,
  • társterületekkel való együttműködés,
  • információ biztosítása a portfólió tervezéshez, portfólió elemek rangsorolásához,
  • részvétel a vállalati szintű kulcs teljesítmény mutatók kidolgozásában és monitorozásában,
  • előterjesztések, szabályzatok, utasítások készítésében való közreműködés,
  • részvétel a cég Stratégiai és Üzleti projektmenedzsment Főosztályt érintő szakmai projektjeiben.

Téged keresünk, HA:

  • gazdasági vagy informatikai területen szerzett felsőfokú végzettséged van,
  • legalább 3 éves, hasonló területen középvállalati környezetben szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • munkádat az önállóság mellett a precízség és pontosság jellemzi,
  • üzleti és stratégiai gondolkodásmód jellemez, érted és átlátod a komplex folyamatokat és összefüggéseket,
  • kreatív és proaktív személyiség vagy,
  • kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • magabiztosan kezeled a MS programokat, az xls-t haladó szinten.

Előnyt jelent, HA:

  • legalább középszinten beszéled az angol nyelvet,
  • nem idegenek számodra a feladatkezelő rendszerek (JIRA, Confluence),
  • ismered a hazai és nemzetközi szerencsejáték piacot,
  • rendelkezel projekt vezetői (PM) tapasztalattal.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk, egy segítőkész, támogató csapatban,
  • az alapbéreden felül a teljesítménytől függő ösztönző bérrel kiemelkedő jövedelmet érhetsz el,
  • piacvezető juttatási csomagot kínálunk, egyedülállóan magas Cafeteriával,
  • számunkra fontos az egészséged: magas színvonalú magán egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • kedvezményekkel, programokkal támogatjuk a sportolási lehetőségeket,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • Téged is várunk színvonalas közösségi programjainkon.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.