Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Üzletági kontroller

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • a vállalati jelentések és a szakterületi vezető rendszeres és eseti riport igényeinek elkészítésében,
  • az operatív tervezésben, terv-tény elemzések, előrejelzések készítésében,
  • a havi, negyedéves, éves zárási feladatokban,
  • a szakterületi költségek és beruházások tervezésében, monitorozásában, beszámolók készítésében,
  • a költségfelosztások kezelésében, ellenőrzésében,
  • a kötelezettségvállalási folyamatban és a szállítói számlák menedzselésében,
  • a szerződések nyilvántartásának menedzselésében,
  • a készletnyilvántartás naprakészen tartásában.

Téged keresünk HA:

  • felsőfokú szakirányú gazdasági végzettséged van,
  • alapos számviteli ismeretek birtokában vagy,
  • felhasználó szintű számítógépes ismerettel rendelkezel (MS Office),
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés jellemez,
  • szeretsz mind önállóan, mind csapatban dolgozni,
  • és jó problémamegoldó készséggel rendelkezel.

Előnynek számít HA:

  • van integrált vállalatirányítási rendszer ismereted,
  • van 2-3 éves szakmai tapasztalatod a szakterületen,
  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel.

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk,
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt,
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon.