Betöltés...

CSATLAKOZZ AZ ORSZÁG LEGSZERENCSÉSEBB CSAPATÁHOZ

#SZERENCSEJATEKZRT #TOBBMINTSZERENCSE #RAJTADMULIK

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Ügyfél-ellenőrzési munkatárs - Internetes fogadási területre

Milyen feladatokban számítunk rád? / Nálunk ezekkel fogsz foglalkozni:

  • visszaélések megelőzése, felderítése, kivizsgálása, regisztráció, pénzügyi tranzakció és fogadás szinten is,
  • a visszaélésekből származó tranzakciók, regisztrációk, fogadások és az ezzel járó pénzügyi és reputációs veszteség minimalizálása,
  • a pénzmosás és terrorizmus finanszírozás megelőzéséről és megakadályozásáról szóló törvény által előírt monitoring feladatok ellátása,
  • gyanús eset felderítése esetén valamennyi szükséges lépés megtétele,
  • a rendelkezésre álló információk és rendszerek proaktív ellenőrzése az esetleges gyanús tevékenységek felderítése, megelőzése érdekében,
  • beérkezett ügyfél dokumentációk ellenőrzése,
  • a rendszerek/folyamatok fejlesztéseire vonatkozó javaslattétel, részvétel a fejlesztési munkálatokban, tesztelésekben,
  • a társosztályokkal, bankokkal, egyéb hivatalos szervekkel történő kapcsolattartás

Téged keresünk, HA:

  • rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
  • Minimum 2 éves csalási kockázatkezelői tapasztalatod van,
  • magas szintű Excel felhasználói ismereted van
  • szerencsejátékokat ismered, azon belül is elsősorban a sportfogadás és az e-sport játékokat,
  • hazai és nemzetközi szerencsejáték piacot ismered,
  • kiváló elemző képességed van,
  • jó a kommunikációs készséged,
  • Innovatív gondolkodás és pro aktivitás jellemez

Előnynek számít, HA:

  • van projekt menedzsment tapasztalatod,
  • más nemzetközi vagy hazai szerencsejáték szolgáltatónál szerzett releváns tapasztalatod is van,
  • ismered az SQLt
  • alapfokon kommunikálsz szóban és írásban is angolul

Miért csatlakozz hozzánk?

  • megbízható, stabil vállalati hátteret biztosítunk
  • jól megközelíthető, központi helyen lévő munkahelyen dolgozhatsz,
  • összetett, felelősségteljes szakmai feladatok várnak,
  • támogatunk a szakmai fejlődésedben, képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • versenyképes juttatási csomagot biztosítunk,
  • magas színvonalú egészségügyi ellátásban részesülsz,
  • részt vehetsz közösségi programjainkon

A munkavégzés több műszakos rendben történik, hétvégi munkavégzéssel is.